Vyberáme z ponukyZ našich dlhoročných skúseností:

 

Výrobe a kódovaniu kľúčov sa venujeme už viac ako 10 rokov. Stretávame sa s tým, že zákazník k nám príde s problémom, ktorý bežne opravujeme, avšak jeho kľúč je ešte viac poškodený neodborným zásahom, či už zo strany samotného zákazníka, alebo nejakého pseudoopravára. Takáto oprava potom trvá dlhšie a je drahšia. Niekedy dôjde aj k prípadom, že sa po takomto poškodení daný problém vôbec nepodarí vyriešiť. U nás pracujeme na značkových strojoch a diagnostikách a vy dostanete kvalitne vyrobený kľúč. Pri kódovaní a zásahoch do elektroniky nehrozí vďaka originálnym a praxou testovaným programom poškodenie Vášho auta. 

 

My sa profesionálne zaoberáme výhradne kľúčmi, a s tým súvisiacimi produktmi. Nevenujeme sa iným, úplne odlišným podnikateľským činnostiam. Nie sme iba predajcovia, ktorí poriadne nevedia čo predávajú, a aké hrozia riziká poškodenia pri laickej manipulácii. Pristupujeme s nadhľadom, aby nedošlo k poškodeniu, ale aby zákazník vyriešil svoj problém a zbavil sa starostí. Buďte obozretní pri predajcoch a opravároch, ktorí sa nerozumejú problematike, a predajú Vám niečo, čo nebude spĺňať potrebné parametre. Nie každý kľučiar rozumie elektronike a nie každý elektrikár rozumie kľúčom. U nás to máte pod jednou strechou. Je iné predávať náhradné diely, a iné je robiť plnohodnotný a komplexný servis. Kľúč opravovaný našou firmou bude fungovať, lebo zákazník platí za jeho celkové sfunkčnenie, pričom mu vopred oznámime cenu celkovej opravy a prípadné alternatívne riešenia.

 

Elektronické kódovanie imobilizéra je v niektorých prípadoch náročné na technické vybavenie a skúsenosti. Práve tu môže dôjsť k poškodeniu a znefunkčneniu Vášho auta. Pred zásahom do elektroniky sa vždy informujte, ako sa situácia bude riešiť v tomto prípade. Dohodnite sa na postupe, ak by auto ostalo nepojazdné, či tam neostanete stáť bez pomoci, a či to má daná firma doriešené. Často k nám na spojazdnenie dotiahnu aj autá z iného mesta, čo nie je lacná záležitosť.

 

Predajca kľúčov ktorého ste si vybrali, by vám mal vopred povedať, koľko stojí kľúč aj s kompletnou prácou. To znamená nielen materiál, ktorý Vám predá, ale aj kódovanie kľúča, vyrezanie kľúča, vyčítanie bezpečnostných kódov z auta, pokiaľ nemáte kódovú kartu. Tieto sčítané položky môžu byť drahšie, ako samotný surový materiál kľúča. Stáva sa aj to, že si zákazník prinesie surový kľúč, ale s nesprávnou elektronikou, čiže kľúč nie je kompatibilný s jeho vozidlom a nedá sa do auta prikódovať. My máme kamenné predajne, kde si môžete tovar pozrieť, a kde vám ponúkneme, kompletný servis pri výrobe a oprave kľúčov. Neodporúčame kupovať kľúče a elektroniku od internetových predajcov, ktorí nemajú kamennú predajňu, a v prípade problémov s tovarom musíte všetko vybavovať písomne alebo telefonicky. Takmer 50% zákazníkov si z internetu objedná kľúče, ktoré vykazujú nekompatibilitu s autom, a následne nie je možné prispôsobiť takýto kľúč do auta. Takýto nekompatibilný kľúč už nie je možné vrátiť, z dôvodu vyrezania čepele alebo čiastočného kódovania elektroniky...

 

Ďalší argument, prečo sa rozhodnúť pre nás je skutočnosť, že robíme už viac ako 10 rokov autokľúče, ktoré dodnes väčšina konkurentov nedokáže vyrobiť. Ako príklad môžeme uviesť autokľúč na Fiat Punto 2002 s CODE 2 imobilizérom, inteligentný kľúč na VW Passat B6 ročník 2007, alebo najnovšie kľúče na Škoda Octavia 2013 či BMW. Opýtajte sa pred výberom firmy, či daná firma dokáže spraviť tieto kľúče, získate predstavu o ich technickom vybavení a schopnostiach. 

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.