Vyberáme z ponukyDiskusia so zákazníkmi.

 

Do tejto časti webu budeme pridávať konkrétne problémy a otázky zákazníkov o autokľúčoch. Uvedieme otázku od zákazníka a následne našu odpoveď s riešením problému. Vybraté konverzácie sú uvedené ako fórum. Slúžia pre lepšiu predstavu zákazníkov  o našej činnosti a e-mailovej komunikácii.

 

FIAT 1

Strata posledného kľúča.

 

Zákazník: Stratil som posledný kľúč od Fiat Punto 1997. Vo Fiate mi povedali, že treba vymeniť riadiacu jednotku, zámky a imobilizér. Cena za tieto komponenty a prácu sa približuje k trhovej cene vozidla. Auto je nepojazdné a zamknuté v meste Trnava. Viete mi pomôcť ?

 

Autokľúče: Áno, vieme. Dohodneme si termín výroby nových kľúčov, čo trvá cca 3 hodiny. Otvoríme auto, spravíme nový kľúč podľa zámku dverí a na základe údajov vytiahnutých z riadiacej jednotky vám nakódujeme nový imobilizér. Auto bude plne funkčné ako pred stratou. Nemusíte mať kódovú kartu, a ani červený servisný kľúč. Cenovú ponuku pri strate autokľúčov posielame iba e-mailom, vrátane výjazdu k autu.

 

Toto isté platí aj pre ostané Fiaty : Bravo, Brava, Marea, Palio, Scudo, Seicento, Croma, Doblo, Ducato (Jumper, Boxer), Ulysse... až do roku 2014


FIAT 2

 Záložný autokľúč na Fiat Ducato.

 

Zákazník: Mám vyklápací autokľúč bez diaľkového ovládania na Fiat Ducato, ročník 2004. Nemám kódovú kartu. Cena vo Fiate je viac ako 200 eur. V žiadnej kľúčovej službe kde som bol, mi kľúč nedokázali spraviť. Vedeli by ste tento kľúč vyhotoviť? Existujúci kľúč mi ide veľmi zle v spínačke, dá sa aj tu tento problém u Vás vyriešiť?

 

Autokľúče: Záložný kľúč na toto auto vieme spraviť na počkanie. Treba sa objednať do našej pobočky. Čas práce je cca 1 hodina. Kódovú kartu nepotrebujeme, údaje si vyčítame z auta diagnostikou. Spínaciu skrinku Vám opravíme výmenou opotrebovaných častí a pôjde ako nová. 

 

Ten istý kľúč je aj na Peugeot Boxer a Citroen Jumper. Na tieto vozidlá robíme autokľúče až do roku výroby 2014. Ak nemáte kódovú kartu, kódy si vytiahneme z auta pri výrobe kľúča.


FORD

Odblokovanie autorádia.

 

Zákazník: Zadal som do originálneho auto rádia Ford viacej krát nesprávny kód a teraz display vypisuje LOCK 13, pričom rádio je mŕtve a už neberie ďalšie kódy.

 

Autokľúče: Treba upraviť obsah pamäte rádia a zadať správne heslo. Opravu robíme po objednaní na počkanie. 


MERCEDES

Nefunkčný kľúč na Mercedes.

 

Zákazník: Prestal mi fungovať kľúč na E-čkovom Mercedese, nedá sa naštartovať a ani diaľkové nejde. Za nový chcú v značkovom servise 300 eur. Viete mi ho spraviť lacnejšie, prípadne opraviť?

 

Autokľúče: Nie je potrebné hneď vyrobiť nový kľúč, máme náhradné diely, pokúsime sa opraviť Váš úplne nefunkčný kľúč a ušetríte veľa peňazí. Tento typ kľúčov opravujeme len ak je úplne nefunkčný. To znamená vtedy, keď sa auto nedá naštartovať ani diaľkové ovládanie nefunguje.


OPEL 1

Odcudzenie autokľúča.


Zákazník: V práci mi zmizol kľúč od auta Opel Vectra 2002. Mám ešte náhradný kľúč, ale bojím sa, že zlodej mi chce odcudziť vozidlo. Dokážete odstaviť ten ukradnutý kľúč, aby už viac auto nenaštartoval?

 

Autokľúče: Toto auto má imobilizér druhej generácie. Dokážeme ho prekódovať diagnostikou tak, aby odcudzený kľúč už neštartoval. Vieme spraviť aj prekódovanie mechanických zámkov- Po tejto úprave sa strateným kľúčom nebudú dať odomknúť dvere.  Môžeme Vám dorobiť aj náhradný kľúč, keďže vám zostal už len jeden.

 

Rovnako to vieme spraviť aj pre ďalšie modely Opel (Astra, Tigra, Calibra, Zafira, Corsa, Frontera, Movano, Omega, Vivaro)


OPEL 2

Prehodenie autorádia z iného vozidla.

 

Zákazník: Mám Opel Signum 2006 a vymenil som rádio z druhého auta, lebo moje sa pokazilo. Auto však s rádiom nekomunikuje. Viete mi pomôcť?

 

Autokľúče: Rádio bude komunikovať korektne po prepálení software z pôvodného rádia do nového. Úpravu vieme spraviť na počkanie. Treba sa objednať do našej pobočky a pristaviť auto.


OPEL 3

Zadrháva spínačka a nejde naštartovať.

 

Zákazník:  Začala mi zadrhávať spínačka na Opel Vectra 99 a stále sa to zhoršuje. Niekedy musím aj 5 minút hľadať správnu polohu kľúča pokiaľ naštartujem. Máte nejaké riešenie tohto problému?

 

Autokľúče: Vieme vymeniť opotrebované časti spínačky. Po tejto oprave bude opäť fungovať bezchybne. Ak by ste si to nedali opraviť v blízkej dobe, neskôr vám spínačka úplne vypovie službu a budete ju musieť vylámať. Odporúčame opravu neodkladať na neskôr.

 

Problémové spínačky sú aj na Fiat Ducato, Peugeot Boxer a Citroen Jumper. Aj tu vieme rýchlo a lacno pomôcť bez nutnosti výmeny zámkov.


PEUGEOT

Oprava autokľúča na Peugeot 407.

 

Zákazník: Mám vyklápací kľúč na Peugeot 407 - 3 tlačidlový. Gumičky sú zodraté a vyklápací mechanizmus je zničený. Hoci kľúč ma 6 rokov, vyzerá na 20 rokov. Na elektronike kľúča sa pre poškodenú gumičku zničil jeden spínač a nefunguje odomknutie vozidla. Máte náhradné diely a viete kľúč opraviť? Ďakujem.

 

Autokľúče: Máme náhradné puzdro do ktorého sa prehodí Vaša pôvodná elektronika a kovová čepeľ. Elektroniku diaľkového ovládania opravíme a otestujeme na našom počítači. Tým by sa mal problém vyriešiť. Keďže ste z ďaleka, vieme to riešiť aj prostredníctvom pošty.

 

Náhradné puzdra a opravy plošných spojov robíme na veľa značiek a modelov áut . Informujte sa o svojom probléme.


RENAULT

Karta na Renault Megane neštartuje.


Zákazník: Sadol som si na štartovaciu kartu z Renault Megane 2005 a auto je teraz nepojazdné (nemôžem štartovať a kontrolka rýchlo bliká). Kartu som mal len jednu. Keď ho dám odtiahnuť do najbližšieho Renaultu, doba opravy bude cca 2 týždne a odtiahnutie stojí 90 eur. Môžete mi s týmto problémom pomôcť ?

 

Autokľúče: Kartu vám opravíme a auto nemusíte odťahovať. Dôležité je nezasahovať do elektroniky karty a auta, lebo systém sa rozsynchronizuje a odtiahnutiu sa potom nevyhnete.

 

Opraviť sa dajú aj klasické kľúče na Renault v prípade, že vám bliká kontrolka imobilizéra a nemôžete naštartovať. Najčastejšie sa to stáva na Renault: Clio, Thalia, Scenic, Laguna, Megane, Trafic, Master, Twingo. Oprava je lacnejšia a rýchlejšia ako výroba nového kľúča. V prípade komplikovanej poruchy vo vozidle môžeme imobilizér vyradiť z auta natrvalo.


ŠKODA

Auto štartuje na dvadsiaty pokus a bliká kontrolka imobilizéra.

 

Zákazník: Mám Škodu Fabia 2003. Po otočení kľúča v spínačke začne blikať kontrolka imobilizéra (žlté autíčko) a auto sa nedá naštartovať. Väčšinou sa naštartovať podarí tak po dvadsiatich pokusoch. Opravujete tento problém? 

 

Autokľúče: Tento problém môže spôsobovať viacero porúch v aute. Najskôr urobíme diagnostiku a následne navrhneme opravu poškodenej súčiastky. V niektorých prípadoch je rýchlejšie a lacnejšie riešenie odpojiť imobilizér natrvalo. Po odsúhlasení zákazníkom robíme aj túto úpravu auta.


TOYOTA

Strata posledného kľúča od Toyoty.


Zákazník: Stratil som jediný kľúč od auta Toyota RAV 4 ročník 2002 aj s diaľkovým ovládaním. Som z Nitry. V Toyote mi chcú kvôli tomu vymeniť riadiacu jednotku motora v aute, čo stoji nemalé peniaze. Existuje u vás lepšie a hlavne lacnejšie riešenie?

 

Autokľúče: Otvoríme auto, spravíme nový kľúč podľa zámku, a na základe údajov vytiahnutých z pôvodnej riadiacej jednotky vám nakódujeme nový imobilizér. Auto tak bude plne funkčné, ako pred stratou kľúča. Problém vieme vyriešiť výjazdom, prípadne lacnejšia alternatíva je poštou (informujte sa).

 

Toto isté platí aj pre Toyotu iných modelov: Avensis, Auris, Yaris, Corolla, Celica, Landcruiser ... tak isto aj modely Lexus.


VW

Záložný kľúč na VW Polo.

 

Zákazník: Viete spraviť záložný kľúč na VW Polo 2000 s imobilizérom? Robíte to na počkanie ?

 

Autokľúče: Áno vieme. Vytiahneme Vám z auta bezpečnostný kód potrebný na kódovanie a spravíme vám záložný kľúč (v prípade záujmu aj s diaľkovým ovládaním).

 

Na vozidlá VW Group (Seat, Audi, Volkswagen, Škoda) urobíme kľúče s imobilizérom na počkanie. Vieme spraviť aj kľúče s originálnym diaľkovým ovládaním do roku 2014 na väčšinu modelov, prípadne Vám diaľkové dorobiť pokiaľ ho auto od výroby nemalo.

 

Vyrábame autokľúče na tieto modely áut : 1) Škoda: Fabia, Octavia, Felicia, Superb  2) VW: Golf, Passat, Bora, Polo, Sharan (Ford Galaxy), Jetta, Beatle, Caddy, LT, Lupo 3) Seat: Alhambra, Cordoba, Ibiza, Inca, Leon, Toledo 4) Audi: A2,A3, A4, A6, A8, TT, Q7, Allroad,


Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.