Vyberáme z ponukyOprava poškodenej elektroniky.

 

Opravujeme elektroniku, ktorá súvisí so systémom imobilizéra v aute. Sú to niektoré typy budíkov, jednotky imobilizéra, riadiace jednotky, rádiá. Pri zablokovaných jednotkách vieme vyčítať kód a jednotku odblokovať. V riadiacich jednotkách motora robíme vypnutie imobilizéra. Informujte sa, či dokážeme vyriešiť Váš problém.

 

Odblokovanie rádií

Vieme vytiahnuť bezpečnostný kód z rádia, alebo odblokovať rádio pri prekročení počtu chybných zadaní kódu (LOCKED, CODE, SAFE, LOCK 13... ). Informujte sa o cene odblokovania Vášho rádia.


Oprava budíkov

Opravujeme poškodené budíky automobilov Škoda, Peugeot, Citroen, Renault, Audi, keď dochádza k padaniu ručičiek počas jazdy, zlému zobrazovaniu displaja, alebo sú budíky úplne mŕtve. Opravu spravíme na počkanie, ale je potrebné objednať sa s autom do našej pobočky.

 

Opravujeme budíky Škoda Octavia, Renault Clio a Thalia, Peugeot 406, 206, kde dochádza k padaniu ručičiek, prípadne ručičky vôbec nereagujú. Tento problém vyriešime po dohode na počkanie v našich pobočkách. Poškodený displaj na Renault Megane alebo Espace, vôbec nesvieti, alebo vypadáva. Displaj na Audi A4, A6, Octavia, Passat, Golf nezobrazuje korektne a nedá sa čítať. 


Vypnutie imobilizéra

Niektoré typy riadiacich jednotiek motora umožňujú vypnutie imobilizéra natrvalo. Toto riešenie býva väčšinou rýchlejšie, ako hľadať v aute poruchu, objednávať diely a následne ich vymeniť. Cena je vzhľadom na menšiu časovú náročnosť a zachovanie pôvodných komponentov výhodnejšia ako oprava. Nevýhodou je však strata elektronickej ochrany pred odcudzením vozidla. Po tejto úprave ostáva auto chránené už len mechanickými zámkami. 


Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.