Vyberáme z ponukyPredaj použitých vecí.

 

Do tejto kategórie pridávame použité mechanické a elektronické zariadenia, riadiace jednotky, a komponenty na autokľúče. Stáva sa, že objednáme riadiacu jednotku pre zákazníka, ale problém sa nakoniec podarí doriešiť iným spôsobom. Pri inovovaní alebo rušení prevádzok nám zostanú na predaj stroje a kódovacie zariadenia. 

 

Výkup pokazených autokľúčov.

 

Ak si u nás plánujete zakúpiť autokľúč na svoje auto, v niektorých prípadoch Vám môžeme starý a nefunkčný autokľúč odkúpiť za zostatkovú cenu. Tým sa zníži cena za Váš nový kľúč, a zbavíte sa starého kľúča, ktorý by ste aj tak vyhodili. Informujte sa pri objednaní o možnosti odkúpenia Vášho pokazeného autokľúča. Kľúče ktoré vykupujeme musia byť s diaľkovým ovládaním a v zachovalom stave.

 

Orion stroj na výrobu kľúčov

Značkový stroj talianskej výroby na kopírovanie cylindrických kľúčov a zúbkovitých autokľúčov. Stroj je plne funkčný. Cena nového stroja je 1200 EUR s DPH.


Naša cena v bazáre je 599 EUR s DPH.


Riadiaca jednotka 028 906 021 GT

Riadiaca jednotka motora  VW Sharan, Seat Alhambra, Ford Galaxy. Motor 1,9 TDI. V prípade záujmu Vám jednotku vieme nakódovať do auta a otestovať.


Naša cena v bazáre je 80 EUR s DPH.


Silca FastCopy

Silca Fastcopy je zariadenie na kódovanie kľúčov (robí kópie imobilizéra). Fastcopy je možno stále aktualizovať cez internet a rozširovať tak možnosti tohto zariadenia. Zariadenie je originálne a funkčné. Nová cena je 2200 EUR s DPH. 


Naša cena v bazáre je 799 EUR s DPH.


Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.