Vyberáme z ponukyAkciové produkty z aktuálnej ponuky autokľúčov.

 

Produkty v našej akciovej ponuke majú zľavnené ceny. Autokľúč v tejto sekcii je často lacnejší o 25 až 30 percent, oproti cene v značkovom servise. Autokľúč vám vieme po objednaní a pristavení auta vyhotoviť rýchlejšie, pričom pri výrobe je zákazník osobne prítomný. Na výrobu autokľúča sa môžete objednať e-mailom alebo telefonicky. Dohodnete si termín, kedy pristavíte auto do našej pobočky a čas výroby autokľúča.

 

BMW - E46 - E39

Autokľúče na BMW E46 a E39 vieme vyhotoviť v troch prevedeniach. Vyklápací kľúč s diaľkovým, pevný kľúč s diaľkovým, alebo záložný kľúč s imobilizérom bez diaľkového ovládania. V cene je autokľúč, vyčítanie kódov, kódovanie elektroniky, vyrezanie kľúča. Čas práce je cca 60 minút. V prípade záujmu sa treba objednať do našej pobočky podľa bydliska.

Naša cena za vyklápací kľúč je 180 EUR s DPH.
Pevný kľúč s diaľkovým stojí 156 EUR s DPH.
Záložný kľúč bez diaľkového 90 EUR s DPH.


FIAT (Punto, Stillo, Doblo) CODE 2

Autokľúč s imobilizérom CODE 2 (ID48) bez diaľkového ovládania, alebo vyklápací kľúč s diaľkovým na Fiat (Punto, Stillo, Doblo, Ducato, Multipla a iné). Rok výroby cca od 2000 do 2009. Čas práce je cca 60 minút. V cene je autokľúč, vyčítanie kódov CODE CARD, kódovanie imobilizéra, vyrezanie kľúča. Orientačná cena v značkovom servise vrátane kódovania a objednania kódovej karty je cez 150 EUR s DPH za záložný kľúč bez diaľkového a cca 250 EUR s DPH za vyklápací kľúč s diaľkovým.

 

Naša cena 110 EUR s DPH za záložný kľúč bez diaľkového.
Naša cena 180 EUR s DPH za vyklápací kľúč s diaľkovým.


FORD (Focus, Mondeo, Smax)

Autokľúče na Ford vieme vyhotoviť v troch prevedeniach. Vyklápací kľúč s diaľkovým, pevný kľúč s diaľkovým, alebo záložný kľúč s imobilizérom bez diaľkového ovládania. V cene je autokľúč podľa výberu, vyčítanie kódov, kódovanie elektroniky, vyrezanie kľúča. Čas práce je cca 30 minút. V prípade záujmu sa treba objednať do našej pobočky podľa bydliska. Tieto kľúče vieme spraviť takmer na všetky modely značky Ford.


Naša cena za vyklápací kľúč je 156 EUR s DPH.

Pevný kľúč s diaľkovým stojí 132 EUR s DPH.
Záložný kľúč bez diaľkového 85 EUR s DPH.


MAZDA (323, 3, 6)

Kópiu autokľúča bez diaľkového ovládania na Mazdu 323 s imobilizérom druhej generacie (tp17) vieme vyhotoviť ako prví na Slovensku. V akcii je taktiež vyklápací kľúč s diaľkovým ovládaním na Mazdu 6 a Mazdu 3. V cene je autokľúč, vyčítanie kódov, kódovanie elektroniky, vyrezanie kľúča. Čas práce je cca 30 minút. V prípade záujmu sa treba objednať do našej pobočky podľa bydliska.


Záložný kľúč bez diaľkového na Mazdu 323 stojí 95 EUR s DPH.
Vyklápací kľúč na Mazdu 6 a Mazdu 3 stoji 156 EUR s DPH.


ŠKODA (Octavia, Super B) od 2009 do 2014

Vyklápací autokľúč s imobilizérom a diaľkovým na Škoda Octavia II so systémom imobilizéra od roku 2009. Vieme spraviť aj záložný kľúč s imobilizérom bez diaľkového, ktorý sa u predajcu Škoda na tieto autá nedá objednať. Čas práce je cca 30 minút. V prípade záujmu sa treba objednať do našej pobočky podľa bydliska. V cene je autokľúč, vyrezanie kľúča, vyčítanie kódov z auta, kódovanie diagnostikou. Orientačná cena v značkovom servise vrátane kódovania je za vyklápací kľúč cca 150 EUR s DPH. Kľúč bez diaľkového nerobia.


Naša cena za vyklápací kľúč je 132 EUR s DPH.
Záložný kľúč bez diaľkového stojí 80 EUR s DPH.

 


VW Passat B6

Autokľúč pre VW Passat B6 za zvýhodnenú cenu. Čas práce je cca 30 minút, je potrebné objednať sa do našej pobočky. Pri objednávke uveďte aj typ motora a ročník vozidla. V uvedenej cene je autokľúč, planžeta, vyčítanie kódov, kódovanie imobilizéra, kódovanie diaľkového, vyrezanie planžety. Orientačná cena v značkovom servise vrátane kódovania je cca 210 EUR s DPH.


Naša cena: 156 EUR s DPH.


Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.